Napędy

Napędy elektromechaniczne i hydrauliczne

Oferujemy Państwu napędy zarówno elektromechaniczne jak i hydrauliczne, przystosowane do użytku przydomowego, półprzemysłowego i przemysłowego. Wybór modelu zależy od wagi bramy, długości skrzydła i przeznaczenia.

W naszej ofercie znajdują się:

Napędy elektromechaniczne do bram przesuwnych

  • modele Nice: NAKED, ROBUS, ROAD, ROBO THOR TUB, RUN;
  • modele FAAC

naped-elektromechaniczny

foto. Napęd elektromechaniczny do bramy przesuwnej

Napędy elektromechaniczne i hydrauliczne do bram skrzydłowych

  • modele Nice: TOO, WINGO, TOONA, WALKY, HOPP, POP, HYKE, HYPPO;
  • modele FAAC: 414 LONG, 415, S418,390, 402 – hydrauliczne

 

brama

 

Napędy elektromechaniczne do bram garażowych

  • modele Nice: SPIN, SPIDO, SPIDER, SOON, SUMO

Napędy firmy Nice posiadają mechanizm samohamowania, technologię BLUEBUS, która umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego.

Większość napędów Nice posiada nowoczesne czujniki temperatury, które dopasowują siłę siłownika do warunków atmosferycznych. Bezpieczeństwo zapewnia stała kontrola podłączonych urządzeń, awarie sygnalizowane są lampami oraz amperometrycznym systemem wykrywania przeszkody.
Modele ROBO THOR TUB posiadają również obsługę semafora z zielonym i czerwonym światłem oraz funkcję częściowego otwarcia bramy.

NICErobostr36fot. ROBUS siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych producent NICE

Przy napędach do bram przesuwnych przemysłowych ( głównie model RUN) zastosowano inwerter umożliwiający zmianę częstotliwości napięcia zasilającego silnik, dzięki czemu możemy zmienić prędkość przesuwu bramy.

NICErobostr38

foto. Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych model RUN o ciężarze do 1500 kg, 1800 kg lub do 2500 kg. Technologia BLUEBUS. Dostępna także wersja z inwerterem

 

Napędy elektromechaniczne, hydrauliczne i teleskopowe do do bram skrzydłowych posiadają różną moc w zależności od długości skrzydeł. Firma Nice zróżnicowała swoje modele napędów umożliwiając Państwu wybór pomiędzy idealnie dostosowanymi do posesji a rozwiązaniami dla hal przemysłowych

  • model TOO – teleskopowy, montowany na słupku, pasuje do każdego projektu architektonicznego, szybki dostęp do złącz.Siłownik teleskopowy do bram skrzydłowych montowany na słupku, o długości skrzydła do 3.0 m (TOO3000) i ciężarze do 300 kg i do 4.5 m (TOO4500) i ciężarze do 250 kg. Idealny do bram posesyjnych

 

NICE-model-too

foto.  Siłownik teleskopowy do bram model Too producent NICE

 

  • model Toona elektromechaniczny do bardzo intensywnej pracy, z przekładnią z brązu i elementami wewnętrznymi ze stali lekkich stopów zapewniających trwałość i cichą pracę.  Siłownik elektromechaniczny do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3.0 m, do 5.0 m oraz do 7.0 m.

NICE-model-toona

fot. Siłownik elektromechaniczny do bram model Toona producent NICE

Firma FAAC proponuje modele z zabezpieczeniami przeciwzgnieceniowymi (moduł elektryczny instalowany na płytce centrali sterującej – kontroluje siłę ciąg napędu), pracujące oszczędnie w każdych warunkach atmosferycznych oraz modele hydrauliczne ciche i niezawodne, dochodzące do 100% sprawności.

 

download-ikonaPobierz katalog ofertowy FAAC napędy do bram

Imię i nazwisko, nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Katalog zostanie wysłany automatycznie na podany email.